אודות קבוצת רימון

רימון בע"מ הינה חברה מובילה בתחום התשתיות להולכה וטיפול במים ושפכים וכן ביישומי טכנולוגיות למים וגז.

מיום הקמתה ב-1996 החברה הרחיבה את פעילותה במהירות בכל תחומי שוק המים והאנרגיה הודות ליכולותיה הפיננסיות החזקות וכישוריה הניהוליים בייזום, תכנון, ביצוע, מימון ותפעול של פרויקטים בינוניים וגדולים.

לרימון מספר רב של חברות בנות המטפלות בתחומי מים למגזרים האזרחי, החקלאות, התעשייה ותשתיות בארץ ובחו״ל, תוך הקפדה על יצירת ערך מקסימלי עבור לקוחותינו ושמירה על ערכי הסביבה.

רימון קידוחים

בשנת 2014 הוקמה חברת רימון קידוחים כשותפות בין חברת רימון (דרך חברת הבת אופק אתרים) ובין חברת EUROHINCA הספרדית.

רימון קידוחים עוסקת בשני תחומים עיקריים: ביצוע קידוחים אופקיים בשיטת HDD ובשיטת הדחיקה Pipe Jacking (מנהור) הן לתשתיות מים והן לתשתיות גז טבעי. 

בתחום המנהור, החברה מתבססת על נסיונה העצום של EUROHINCA בתחומי הקידוחים בטכנולוגיית דחיקת צנרת ברחבי העולם ועל מיצובה ויכולותיה המוכחות של חברת רימון בשוק הישראלי והבין לאומי בתחומי התשתיות וניהול הפרויקטים.

החברה מביאה עמה נסיון עשיר של ביצוע קידוחים באורך מצטבר של אלפי מטרים בישראל לבדה.

EUROHINCA

חברת EUROHINCA נוסדה ב-1996 לצורך הקמת מנהרות בשיטת ה-Pipe Jacking (דחיקת צנרת). החברה ביצעה בהצלחה עד כה מאות פרויקטים במספר רב של מדינות ובאורך מצטבר של מאות קילומטרים. החברה מובילה את שוק המיקרו-מנהור בדרום ומרכז אמריקה ובאירופה, ונחשבת לאחת החברות בעלות הציוד הרב והמתקדם ביותר.

חברת EUROHINCA מעסיקה צוותים מיומנים ביותר, ובבעלותה עשרות רבות של מכונות לחפירת מנהרות מקטרים של 800 מ"מ ועד 3.1 מ', המאפשרות לחברה לבצע מגוון רחב של יישומים תת קרקעיים. החברה צברה ניסיון רב בביצוע מנהרות בתנאי שטח קשים, כולל קידוחים מתחת לקרקעית הים, ובשילוב של מגוון טכנולוגיות נוספות למיקסום איכות הביצוע.